513 124 554

sezamkowe1@gmail.com

OPŁATY

Czesne i inne opłaty

Czesne za pobyt dziecka w przedszkolu w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 500 zł miesięcznie tj. 6000 zł na rok. 

Czesne to opłata roczna obejmująca każdy z 12 ( dwunastu) miesięcy w roku kalendarzowym w tym okresy przerw od zajęć, ponoszona przez rodziców dziecka przyjętego do przedszkola na podstawie umowy o świadczenie usług w zakresie wychowania przedszkolnego. Czesne nie podlega zmniejszeniu, ani zwrotowi w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu.

W naszych przedszkolach obowiązuje zniżka w wysokości 100 zł na drugie zapisane u nas dziecko.

Wyprawka ( artykuły papiernicze i plastyczne) w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 80 zł za dziecko.

Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 17 zł za dzień , w którym dla dziecka został zamówiony posiłek . Do godziny 8.30 można zgłosić nieobecność dziecka – wówczas posiłek nie jest zamawiany. Wyżywienie w przedszkolu częściowo zapewnia firma zewnętrzna. Zamawiamy obiad złożony z dwóch dań oraz kompotu. Śniadania i podwieczorki przygotowujemy sami. Śniadania, są przygotowywane w taki sposób i w takiej ilości, aby dzieci miały swobodny wybór preferowanych posiłków. Dzieci mają zapewniony również bogaty wybór warzyw. Nie ograniczamy ilości spożywanego jedzenia, dzieci jedzą tyle ile chcą. 

 

 

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kliknięcia